Nu Bulgarije als laatste zijn song heeft ingeleverd voor Stockholm zijn alle deelnemers bekend van het 61e Eurovisie Songfestival. De komende week wordt de startvolgorde bepaald van de twee halve finales op 10 en 12 mei. Wat vast staat, is dat gastland Zweden op zaterdag 14 mei aantreedt als 9e land. Volgens de bookmakers gaat de strijd half mei tussen Rusland, gastland Zweden en Kroatië. Ook de liedjes van Frankrijk, Malta, Australië en Letland doen goede zaken bij de bookmakers. Nederland staat bij de bookmakers op een 22e plaats. Wat is jouw favoriet en wie gaat het songfestival volgens jou winnen? Check alle deelnemende landen en hun songs hier bij Hitzound.
Wie wint het Eurovisie Songfestival van 2016?
by Henk Kremer | mrt 21, 2016 | Eurovision | 2 comments
Rusland gaat volgens mij winnen, maar het wordt nek aan nek met Frankrijk. De Russische zanger is echt een Hunk en ziet er goed uit. het nummer is fantastisch en echt Eurovisie. Nu alleen nog kijken of hij live ook goed kan zingen.
Hoi Frits…….ja..in de polls gaat het echt tussen Rusland en Frankrijk, maar wat mij betreft gaat het tussen Frankrijk en Nederland, want Nederland gaat denk ik serieus ver komen. En de Rus ziet er zeker goed uit, maar Amir en de Hongaars zanger, die mogen er ook zijn 🙂