• Twitter
  • Facebook

credits: universal music

U2 zet morgen (7 juli) een volgende stap richting het langverwachte nieuwe studioalbum met de release van de single Street of Dreams. Vandaag gaf de Ierse band via Instagram alvast een eerste teaser vrij, samen met de aankondiging van de videoclip. Daarmee verschijnt de eerste echte voorloper van een nieuw U2-album sinds Atomic City uit 2023.

De videoclip werd eerder dit voorjaar opgenomen in het historische centrum van Mexico-Stad. Bono, The Edge, Adam Clayton en Larry Mullen Jr. speelden boven op een met graffiti beschilderde schoolbus, een opvallende verwijzing naar de legendarische video van Where The Streets Have No Name. Larry Mullen Jr. is daarbij weer volledig terug achter de drums na zijn herstel van een operatie.

Op de teaser is te horen dat Street of Dreams een tweetalige song is. Bono zingt zowel in het Engels als in het Spaans, met de regel “La calle, calle de los sueños” als terugkerend refrein. De tekst draait om hoop, vrijheid, rechtvaardigheid en doorzettingsvermogen. Bono omschreef het nieuwe album eerder als “luid, chaotisch en schaamteloos kleurrijk”, waarbij de nieuwe songs volgens hem speciaal zijn gemaakt voor het livepodium.

Copyright © 2026, Hitzound, All rights reserved

 
Translate »
Share This