• Twitter
  • Facebook

credits: universal music

Sienna Spiro laat opnieuw van zich horen met ‘Material Lover’ die vandaag is uitgekomen, een exclusieve originele track voor de soundtrack van de langverwachte opvolger van de film The Devil Wears Prada. Met deze release toont ze een andere kant van haar sound dan we tot nu toe van haar gewend zijn.
                                                                                
De film krijgt daarmee een officiële soundtrack waarop Sienna Spiro tot de selecte groep artiesten behoort die speciaal voor de film een nummer schreven. Daarnaast staat ook ‘RUNWAY’ van Lady Gaga en Doechii, die op vrijdag 10 april uitkwam, op de soundtrack die vandaag is verschenen.
 
Over de track vertelt Sienna: “Een van mijn grootste dromen is altijd geweest om muziek voor films te maken, en dit is mijn eerste nummer in een film. Zo dankbaar. Het is een lied over het houden van echte dingen — in een wereld vol social media, AI en alles wat digitaal is. Ik kan niet wachten tot jullie het horen.”

 
Sienna Spiro brak door met de grote hit ‘Die On This Hill’ en staat momenteel op nummer 2 in de Hitzound 30 met ‘The visitor’.  Vrijdag 10 juli is ze te zien op North Sea Jazz Festival in Rotterdam.

Copyright © 2026, Hitzound, All rights reserved

 
Translate »
Share This