• Twitter
  • Facebook

Credits : Vertigo

Elke woensdag publiceert Hitzound de Revival 40: de enige echte gouwe ouwe lijst van Nederland! Platen van tien jaar of ouder maken kans op een notering. De 40 nummers in de lijst zijn op dit moment de meest bekeken en populairste oude singels op Hitzound. Dankzij een TikTok hype, radio of TV reclame, vanwege de release van een nieuwe singel die een sample gebruiken van oude song, een re-release van een oude singel, een concert, social media hype of een nummer van een albums die jubileren. Presentatie: Corné Wolfs.

De Hitzound 40 Revival beluister je elke zondag op:  

VandaagRadio11.00 – 14.00 uur
Radio Lifeline14.00 – 17.00 uur
Music Radio For All  (MRFA)14.00 – 17.00 uur
Radio Oldie Music15.00 – 18.00 uur
Happy Radio15.00 – 18.00 uur
Lokale Radio Son en Breugel18.00 – 21.00 uur

Deze week zijn er 7 nieuwe entries in de Hitzound 40 Revival:

  • Dankzij Kris kross Amsterdam, die een sample gebruikt in hun nieuwe single ‘Ze komt uit Amsterdam’ van maggie MacNeal, komt haar ESF succes uit 1980 in de Revival 40.
  • Bob Andres (The Rumour) is op 75-jarige leeftijd overleden. “Don’t ask me questions’ haalt de Revival 40.
  • Sly Stone is op 82-jarige leeftijd overleden. Hij was de frontman van Sly & The Family Stone. Met maar liefst drie songs vers in de Revival 40!
  • Afgelopen week maakte Morten Harket van A-Ha wereldkundig dat hij de diagnose van Parkinson heeft gekregen. Het nieuws kreeg veel aandacht en brengt ‘Hunting high and low’ naar de Revival 40.
  • Onlangs overleed de frontman van Ferrari: Frank Faas. Hij werd 80 jaar. Met de nummer 1 hit ‘Sweet love’ uit 1976 de hoogste nieuwe in de Revival 40.

  • Twitter
  • Facebook

 
Translate »
Share This