• Twitter
  • Facebook

credits: umg recordings

Surprise! Paul McCartney dropt vandaag zijn nieuwe single Days We Left Behind, de eerste voorbode van zijn aankomende album The Boys of Dungeon Lane, dat op 29 mei verschijnt via Capitol Records. Het nummer werd geschreven door McCartney zelf en geproduceerd samen met Andrew Watt, bekend van werk met onder meer Ozzy Osbourne en The Rolling Stones.

De track is sterk autobiografisch. McCartney kijkt terug op zijn jeugd in Liverpool, met verwijzingen naar plekken als Forthlin Road en de tijd waarin hij John Lennon leerde kennen. De titel van het album komt zelfs uit een regel uit dit nummer. Het is daarmee meteen de sleutel tot de plaat.

The Boys of Dungeon Lane wordt McCartney’s negentiende soloalbum en zijn eerste in ruim vijf jaar, na McCartney III uit 2020. Hij noemt het een “verzameling van onthullende momenten”, gebaseerd op herinneringen die hij nooit eerder deelde.

Copyright © 2026, Hitzound, All rights reserved

 
Translate »
Share This