• Twitter
  • Facebook

Credits : Sony Music

Miley Cyrus brengt 30 mei haar negende studioalbum Something Beautiful uit. Dat kondigde de zangeres vanavond aan op social media. Something Beautiful is de opvolger van Endless Summer Vacation uit 2023. De nieuwe plaat blijkt geïnspireerd te zijn op The Wall van Pink Floyd en draait rond het thema genezing. De eerste singel heet ‘End of the world’ en verschijnt op 3 april. Intussen is de titelsong ‘Something beautiful’ te vinden op Spotify, net als het nummer ‘Prelude’.

Op Something Beautiful staan dertien tracks, die Miley Cyrus produceerde met Shawn Everett. Het artwork van het album is gemaakt door modefotograaf Glen Luchford. Op de foto draagt Miley een bijzondere creatie uit de 1997-collectie van modeontwerper Thierry Mugler, een knipoog naar de esthetiek en visuele verhaallijn van het album.

In 2023 bracht Miley Cyrus haar vorige album Endless Summer Vacation uit. Daarop staat ook haar hitsingel ‘Flowers’, waarvoor ze vorig jaar twee Grammy Awards won. Het was op Spotify de snelste singel ooit die de 500 miljoen streams bereikte. Inmiddels is ‘Flowers’ op Spotify bijna 2,5 miljard keer gestreamd.

Copyright © 2025, Hitzound, All rights reserved

 
Translate »
Share This