credits: warner music
Een Nederlandse DJ en de Queen of Pop: veel groter wordt het niet. Martin Garrix zorgde afgelopen weekend voor een wereldwijde primeur door tijdens zijn show in het Barclays Center in Brooklyn voor het eerst Bizarre te draaien, zijn nieuwe samenwerking met Madonna. Het nummer is nog niet officieel verschenen op single, maar de reacties op sociale media lieten weinig aan de verbeelding over.
Madonna zingt op de track de regel: “Who knew love could be so bizarre? Only love could be so bizarre”, terwijl Garrix kiest voor een stevige, pulserende danceproductie. Volgens Billboard is Bizarre terug te vinden als track 10 op Madonna’s nieuwe album Confessions II, dat op 3 juli verschijnt. Het album werd gemaakt met producer Stuart Price, de man die ook verantwoordelijk was voor het succesvolle Confessions on a Dance Floor uit 2005. Het is bovendien Madonna’s eerste album sinds haar terugkeer naar Warner Records.
Voor Martin Garrix is Bizarre zonder twijfel een van de meest prestigieuze samenwerkingen uit zijn carrière en wordt binnenkort als nieuwe single uitgebracht!
Copyright © 2026, Hitzound, All rights reserved
