credits: sony music
De zomer lonkt alvast héél nadrukkelijk aan de horizon! Calvin Harris slaat de handen ineen met de Ierse dancesensatie Jazzy voor de nieuwe single Satisfy. Het nummer verschijnt vrijdag 8 mei en werd geschreven door Calvin Harris, Jazzy en Theo Hutchcraft, bekend als zanger van Hurts.
Voor Jazzy is dit een verrassende naam op haar samenwerkingslijstje. Op social media schrijft ze: “Groot nieuws… Op de één of andere manier heb ik één van mijn bucketlist-samenwerkingen werkelijkheid gemaakt!!! Calvin Harris x Jazzy. Ik dook in december de studio in met Calvin Harris en Theo Hutchcraft en had zo’n geweldige dag met deze track, samen met de grote man zelf. Echt een zomerse tune, ik kan niet wachten om deze uit te brengen!”
Jazzy heeft intussen stevig naam gemaakt in de dancescene, met hits als Make Me Feel Good met Belters Only en Somedays met Sonny Fodera en D.O.D. Nu mag ze aanhaken bij één van de grootste hitmakers van de internationale dance.
Copyright © 2026, Hitzound, All rights reserved
