credits: balegan music/ wagram music
De Franse dj Bob Sinclar grijpt terug naar de jaren tachtig voor zijn nieuwe single I Can’t Wait, een moderne housebewerking van de hit van Nu Shooz uit 1986. Het origineel, geschreven door John Smith III en Valerie Day en afkomstig van het album Poolside, bereikte destijds de 3e plaats in de Amerikaanse Billboard Hot 100 en stond ook bovenaan de Billboard Dance Club Songs-lijst.
Sinclar scoorde zelf jarenlang internationaal met danshits als Love Generation (met Gary Pine), World, Hold On (Children of the Sky) (met Steve Edwards), Together en Far l’amore. In Nederland stond hij in 2012 voor het laatst in de Top 40 met Rock The Boat, een samenwerking met Pitbull, Dragonfly en Fatman Scoop.
Voor deze remake schakelt hij de Canadese zangeres Kiesza in, die wereldwijd doorbrak met Hideaway uit 2014. Sinclar over de nieuwe track: “Het is alsof je een tijdcapsule opent.” En over Kiesza: “Ze gaf het nummer die 80’s-popvibe die perfect past bij de groove.”
De single staat deze week nieuw op nummer 24 in de Hitzound TIP 30.
Copyright © 2026, Hitzound, All rights reserved
