credits: sony music
Bente telt af naar nieuwe muziek. Vrijdag 29 mei verschijnt haar nieuwe single 321, zo maakte de Amsterdamse zangeres deze week bekend via Instagram. Het is haar eerste nieuwe release sinds Vervreemd, haar samenwerking met Kevin die op 6 februari verscheen.
Bente werkte de afgelopen tijd stevig aan haar profiel binnen de Nederlandse popscene. In 2025 brak ze definitief door naar het grote publiek dankzij haar deelname aan Beste Zangers, samen met onder meer Jacqueline Govaert, Snelle, Acda & De Munnik en Paul de Leeuw. Vooral Hoe Hou Ik Dit Vast, een duet met Bløf-zanger Pascal Jacobsen, bleek een schot in de roos. Jacobsen was volgens Bente zó onder de indruk van het nummer dat ze samen de studio indoken. De single uit tot een groot succes in Nederland.
Ook haar Nederlandstalige versie van Cher’s Believe – gezongen voor Paul de Leeuw in Beste Zangers – leverde een streaminghit op. Later volgde nog Hoogtevrees, het 3FM Serious Request-themanummer voor Spieren voor Spieren, dat begin 2026 nummer 1 stond in de Hitzound 30. Met 321 lijkt Bente opnieuw een nieuw hoofdstuk open te slaan.
Copyright © 2026, Hitzound, All rights reserved

Superleuk dat ze weer nieuwe muziek komt uitbrengen! Ik heb ‘Vervreemd’ ook wel vaker op de aandenkenlijst.