Credits : Warner Records
De nieuwe Hitzound Smash is voor Benson Boone met ‘Sorry I’m here for someone else’! Deze maand was de zanger volop in the picture na zijn spectaculaire piano-sprong tijdens de Grammy-uitreiking. Met zijn nieuwe track Sorry I’m Here For Someone Else markeert hij een belangrijke stap in zijn carrière, en deze week sleept hij niet alleen de Hitzound Smash, maar o.a. ook de Alarmschijf, 538 Favourite en Aandachtstrekker van Corné Wolfs binnen.
Met amper 22 jaar lijkt de fitte Boone al een leven in de muziek achter zich te hebben. Zijn hits zoals In The Stars, Beautiful Things en Slow It Down hebben hem in no-time naar de sterren gebracht. En met zijn nieuwste release weet hij opnieuw te overtuigen. Sorry I’m Here For Someone Else is een nummer, dat een frisse nieuwe wending betekent in zijn carrière, met een veel energiekere sound dan zijn eerdere werk.
De song vertelt het verhaal van een ongemakkelijke confrontatie met een ex, terwijl je met je nieuwe partner door de stad loopt. In gesprek met Zane Lowe van Apple Music deelde Benson dat het idee voor het nummer ontstond tijdens het bedenken van hoe het zou zijn om je ex tegen te komen in zo’n situatie. ‘Het is een moment waarop je verleden je inhaalt, terwijl je verder probeert te gaan in het heden.”
Copyright © 2025, Hitzound, All rights reserved